Ο εορτασμός του Πάσχα στη Σκιάθο είναι κάτι ιδιαίτερο, κάτι διαφορετικό από τους υπόλοιπους προορισμούς της χώρας μας. Είναι από τα ελάχιστα μέρη όπου εφαρμόζεται το ίδιο τυπικό στις ακολουθίες των λειτουργιών με τις Ιερές Μονές του Αγίου Όρους! Η εβδομάδα του Πάσχα φέτος είναι η πρώτη του Μαΐου, οπότε με συμμαχο το πιο καλοκαιρινό καιρο, η φύση θα βρίσκεται στο απόγειο της άνοιξης, καλώντας τους επισκέπτες σε εξορμήσεις
Πλήρες Πρόγραμμα ξεναγήσεων χωρίς προαιρετικές εκδρομές!
Δρομολόγια πλοίων
SEA JETS - SUPERSTAR
ΒΟΛΟΣ - ΣΚΙΑΘΟΣ 07.30-09.45 | ΣΚΙΑΘΟΣ - ΒΟΛΟΣ 15.00-17.15
-----
Σε περίπτωση που δεν επιθυμείτε τις ξεναγήσεις οι παραπάνω τιμές μειώνονται 30 ευρώ
-----
Eεισιτήρια εισόδων σε αξιοθέατα & δημοτικοί φόροι διαμονής